044 333 69 31 Пн-Пт: з 08.00 до 20.00
uk
ru
en

29 березня 2018 р. Анатолій Михайлович Печінка, провідний інфекціоніст і гепатолог клініки «РЕГЕНЕРАЦІЯ», кандидат медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, на XX Національній школі гастроентерологів, гепатологів України поділився результатами лікування пацієнтів з фіброзом і цирозом печінки.

«Часто до нас звертаються пацієнти, яким вже відмовили в інших медичних установах через діагностований цироз печінки F4, часом обтяжений вірусними гепатитами, які не піддавалися лікуванню. І навіть в таких випадках ми повністю відновлювали печінку до стадії F0-F1», – розповідає Печінка А.М.

Анатолій Михайлович зазначив, що повноцінне відновлення печінки при цирозі стало можливим завдяки тому, що були вивчені молекулярні механізми його виникнення і розвитку. “Для лікування цирозу печінки був створений унікальний препарат, який лежить в основі методики, – “Біірін”, він нормалізує клітинний метаболізм, має антициротичну, регенеруючу дію. Важливо: препарат не має побічних ефектів, процес лікування проходить комфортно. Препарат продемонстрував виключно позитивну динаміку лікування хворих”, – розповів Анатолій Михайлович Печінка.

За даною методикою за останні 6 років у хворих були успішно вилікувані фібрози і цирози печінки на різних стадіях, незалежно від причини виникнення. Серед захворювань, що призвели до цирозу, були вірусні гепатити, алкогольна хвороба печінки і деякі інші.

Про клініку:

Європейська клініка лікування печінки «РЕГЕНЕРАЦІЯ» – єдина медична установа, що спеціалізується на лікуванні і повному відновленні печінки при фіброзах і цирозах печінки. Клініка об’єднала кращих гепатологів і застосовує результативні методики лікування печінки, в основі яких – новітні розробки українських біотехнологів в поєднанні з європейськими протоколами.

Про препарат:

Біірін – етіотропний, селективний модулятор каталізації синтезу пептидів, транскрипції РНК, цитокінів, який нормалізує клітинний метаболізм, має антициротичну, регенеруючу дію. Показаний при різних стадіях фіброзу, цирозу печінки в стадії компенсації і субкомпенсації з помірною і вираженою активністю процесу, з компенсованими явищами портальної гіпертензії.

Поделиться

90
30
80

Персональні консультації онлайн

Спеціально для зручності іногородніх та іноземних пацієнтів у клініці РЕГЕНЕРАЦІЯ є можливість отримати онлайн-консультації кращих фахівців в сфері лікування печінки