044 333 69 31 Пн-Пт: з 08.00 до 20.00
uk
ru
en

19 квітня 2018 р. Європейська клініки лікування печінки «РЕГЕНЕРАЦІЯ» взяла участь у науковій конференції «Сучасні підходи до діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів, яка була організована до 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Під час конференції Печінка Анатолій Михайлович, к.м.н., провідний гепатолог клініки, зробив доповідь для лікарів України на тему досвіду лікування фіброзів, цирозів. Лікар на прикладі пацієнтів клініки розповів про методику, яка дозволяє досягти повного відновлення печінки.

«Намагаючись вилікувати цироз печінки, ми розділили лікувальну терапію на три етапи. На першому – ми усуваємо симптоми портальної гіпертензії і печінкової недостатності. На другому – застосовуємо унікальний український препарат «Біірін», який є основою методики, і аналогів якому на сьогодні в світі немає. На третьому етапі приписуємо хворому судинні препарати, завдяки чому зменшується гіпоксія печінкової тканини і поліпшується регенерація клітин», – розповів лікар. Важливим є також і те, що процес лікування – максимально комфортний для пацієнтів.

У клініці «Регенерація» з використанням авторських методик успішно лікують не тільки цирози та фібрози. «Часто до нас звертаються пацієнти з хронічними гепатитами С, В, В + D, неуточненими гепатитами, які вже пройшли стандартне лікування, проте воно виявилося для них неефективним. У таких випадках, завдяки ефективності наших розробок, ми теж отримуємо позитивні результати», – додав у своїй доповіді А.М. Печінка на прикладі конкретних пацієнтів.

Про клініку:

Європейська клініка лікування печінки «РЕГЕНЕРАЦІЯ» – єдина медична установа, що спеціалізується на лікуванні і повному відновленні печінки при фіброзах і цирозах. Клініка об’єднала кращих гепатологів і застосовує результативні методики лікування печінки, в основі яких – новітні розробки українських біотехнологів в поєднанні з європейськими протоколами.

Про препарат:

Біірін – етіотропний, селективний модулятор каталізації синтезу пептидів, транскрипції РНК, цитокінів, нормалізує клітинний метаболізм, має антициротичну, регенеруєючу дію. Показаний при різних стадіях фіброзу, цирозу печінки в стадії компенсації і субкомпенсації з помірною і вираженою активністю процесу, з компенсованими явищами портальної гіпертензії.

Поделиться

90
30
80

Персональні консультації онлайн

Спеціально для зручності іногородніх та іноземних пацієнтів у клініці РЕГЕНЕРАЦІЯ є можливість отримати онлайн-консультації кращих фахівців в сфері лікування печінки