044 333 69 31 Пн-Пт: з 08.00 до 20.00
uk
ru
en

У 2017 році відбувся старт співпраці Європейської клініки лікування печінки РЕГЕНЕРАЦІЯ та Інституту еластографії. Партнерство спрямоване на забезпечення пацієнтів клініки якісним ультразвуковим обстеженням з еластометрією печінки та інших органів.

Еластометрія печінки (фібротест) – найточніший спосіб діагностики фіброзу печінки різної етіології, зокреа у пацієнтів з хронічними гепатитами В і С. Фактично еластометрія печінки – альтернатива біопсії печінки, однак водночас вона не вимагає інвазивного втручання. На сьогоднішній день еластометрія печінки вважається в світі найбільш високоінформативною діагностикою стану печінки. Точність даного обстеження порівнюється з морфологічним дослідженням тканини печінки.

Для пацієнтів еластометрія печінки на базі клініки РЕГЕНЕРАЦІЇ – це:

  • Можливість якісної діагностики стану печінки (фіброзу, цирозу), а також за потреби інших органів безпосереднього в клініці;
  • Можливості діагностики стану печінки нетравматичним, неінвазивним способом;
  • Можливість незалежного експертного контролю динаміки лікування фахівцями Інституту еластографії.

Клініка РЕГЕНЕРАЦІЯ – перше і єдине в Україні ліцензований спеціалізований медичний заклад лікування захворювань печінки, який об’єднав кращих фахівців-гепатологів і застосовує новітні біотехнологічні розробки та методики лікування. Таке поєднання гарантує безпечне, швидке і комфортне одужання пацієнта, збереження його життя, здоров’я, активності і довголіття без потреби в хірургічному втручанні. Усі лікарі клініки – члени престижних європейських співтовариств гепатологів, гастроентерологів та імунологів, постійно обмінюються досвідом з європейськими колегами.

Інститут еластографії – медична діагностична установа, що забезпечує точне і якісне ультразвукове дослідження з використанням еластометрії. Засновником Інституту є Динник Олег Борисович, президент української Асоціації фахівців ультразвукової діагностики, головний спеціаліст з ультразвукової діагностики МОЗ України.

Поделиться

90
30
80

Персональні консультації онлайн

Спеціально для зручності іногородніх та іноземних пацієнтів у клініці РЕГЕНЕРАЦІЯ є можливість отримати онлайн-консультації кращих фахівців в сфері лікування печінки