044 333 69 31 Пн-Пт: з 08.00 до 20.00
uk
ru
en

Більшість сучасних людей живе в скаженому режимі – робота, відрядження, безсонні ночі за комп’ютером. Найчастіше, намагаючись скрізь встигнути і все зробити, людина забуває про елементарне – правильне і збалансоване харчування. Через це страждає шлунок і розвиваються серйозні захворювання печінки: жирова дистрофія печінки, стеатогепатит, фіброз, цироз.

Як уберегти свою печінку? Сьогодні Lifestyle пише про найшкідливіші продукти, які шкодять здоров’ю цього органу.

“Печінці шкодять усі продукти, до складу яких входять синтетичні харчові добавки, ароматизатори, барвники. Сюди також можна віднести дуже жирне м’ясо, багато смаженої картоплі, в тому числі картопля” фрі “, салати, заправлені майонезом, жирний шашлик, газовану воду, хлібобулочні вироби , консервовану продукцію, тістечка, морозиво та інші смачні солодощі “, – розповідає кандидат медичних наук, провідний лікар клініки лікування печінки “Регенерація” Анатолій Печінка.

Також негативно позначається на стані печінки переїдання, стреси, виснажливі дієти і малорухливий спосіб життя.

“Також не забувайте про те, що в поєднанні з таким харчуванням на печінку дуже погано впливає алкоголь, навіть в помірній кількості. А якщо вона починає погано працювати, з ладу виходить імунна система, починає боліти серце, “здають” нирки, порушується мозкова діяльність. Усе це відбувається поступово, іноді майже непомітно для людини, але, на жаль, безповоротно без спеціального лікування “, – попереджає лікар.

Джерело:”Сегодня

Поделиться

90
30
80

Персональні консультації онлайн

Спеціально для зручності іногородніх та іноземних пацієнтів у клініці РЕГЕНЕРАЦІЯ є можливість отримати онлайн-консультації кращих фахівців в сфері лікування печінки