044 333 69 31 Пн-Пт: з 08.00 до 20.00
uk
ru
en

Найбільш небезпечними для людини є енергетичні напої, які містять у собі дуже багато кофеїну. Такі напої насправді покращують короткочасну працездатність людини, як обіцяє яскрава реклама, але при цьому призводять до виснаження енергетичних запасів у клітинах органів і тканин, вони просто стимулюють активність нервової системи, дратують органи травлення, вичавлюють з організму всю можливу енергію.

“Як правило, люди, які захоплюються енергетиками, мають серйозні проблеми не тільки з печінкою, а й з травною системою, серцем і психікою”, – розповідає Сегодня.Lifestyle кандидат медичних наук Анатолій Печінка.

Вважається, що слабоалкогольні солодкі напої не дуже шкодять печінки. Але насправді це не так. Вони діють більш агресивно на організм, ніж, наприклад, досить міцна горілка.

“У слабоалкогольних напоях міститься велика кількість цукру, присутні ароматизатори, харчові синтетичні барвники, стабілізатори смаку, нерідко там можна виявити ще й сурогати алкоголю. Подібна гримуча суміш повільно, але впевнено отруює печінку, яка змушена розщеплювати алкоголь і виводити його з організму”, – стверджує Анатолій Печінка.

Джерело: Сегодня

Поделиться

90
30
80

Персональні консультації онлайн

Спеціально для зручності іногородніх та іноземних пацієнтів у клініці РЕГЕНЕРАЦІЯ є можливість отримати онлайн-консультації кращих фахівців в сфері лікування печінки