044 333 69 31 Пн-Пт: з 08.00 до 20.00
uk
ru
en

Кожен українець щорічно вживає близько 8-9 л спиртного, згідно зі статистикою. У більшості випадків знайомство зі зеленим змієм відбувається в підлітковому віці, а потім переростає в міцну дружбу завдовжки в життя. Люди вживають алкоголь з приводом і без приводу, намагаючись зняти нервову напругу або “влитися” в компанію, не замислюючись про те, як він впливає на печінку. Однак він  впливає навіть у невеликій кількості.

Кандидат медичних наук Анатолій Печінка розповідає сайту Сегодня.Lifestyle про найпоширеніші помилки українців під час застілля:

  • не пийте алкоголь на голодний шлунок;
  • не змішуйте різні види алкоголю;
  • не знижуйте градус, але й не підвищуйте;
  • не заїдайте алкоголь жирною, смаженою їжею (вона ускладнює процес переробки етанолу), гострими продуктами харчування, солодощами (шоколад у дуеті зі спиртним здатний блокувати роботу підшлункової залози, провокуючи виникнення панкреатиту);
  • не запивати спиртне газованими напоями (газована вода прискорює процес потрапляння спиртного в кров);
  • не пийте алкоголь, якщо приймаєте лікарські препарати (може виникнути непередбачена реакція, оскільки етанол спотворює фармакологічний ефект ліків).

“І пам’ятайте, що ваше життя – у ваших руках. Тому уважно прислухайтеся до сигналів організму і не відкладуйте похід до лікаря, якщо у вас з’явився привід для хвилювання”, – радить Анатолій Печінка, лікар клініки лікування печінки “Регенерація”.

Джерело: “Сегодня

Поделиться

90
30
80

Персональні консультації онлайн

Спеціально для зручності іногородніх та іноземних пацієнтів у клініці РЕГЕНЕРАЦІЯ є можливість отримати онлайн-консультації кращих фахівців в сфері лікування печінки