044 333 69 31 Пн-Пт: з 08.00 до 20.00
uk
ru
en

Про клініку

клиника Регенерация

Європейські методики лікування в поєднанні з розробками українських біотехнологів

Клініка використовує в лікуванні захворювань печінки (цирозів, фіброзів, гепатитів тощо) поєднання новітніх розробок українських вчених, біотехнологів і європейських методик. Ефективність та безпечність такого підходу доведена врятованими життями і вдячними пацієнтами та членами їхніх сімей. Згідно з даними, отриманими в рамках практики лікарів клініки РЕГЕНЕРАЦІЯ, успішність лікування та відновлення печінки складає до 97%.

Збереження життя і його якості. Щасливе довголіття пацієнта

Мета клініки РЕГЕНЕРАЦІЯ – збереження життя, здоров’я, активності і довголіття не тільки пацієнта, а і його рідних. Для цього фахівці клініки використовують тільки медикаментозне лікування. Відсутність потреби в донорстві і трансплантації печінки навіть в найскладніших випадках цирозу печінки дозволяє зберегти здоров’я членів сім’ї пацієнта – єдино можливих потенційних донорів згідно з українським законодавством.

Кращі вузькоспеціалізовані діагности і принцип консиліуму для кожного пацієнта

Ми дотримуємося принципу, що кращих результатів для пацієнта і його родини можна досягти, тільки об’єднавши високопрофесійних вузькоспеціалізованих лікарів-гепатологів під одним дахом. Вузька спеціалізація гарантує точний і глибокий підхід в діагностиці і швидке та безпечне отримання бажаного результату. Усі лікарі РЕГЕНЕРАЦІЇ є членами престижних європейських співтовариств гепатологів, гастроентерологів та імунологів, постійно обмінюються досвідом з європейськими колегами. При потребі кожного пацієнта клініки обстежує консиліум українських і європейських лікарів.

УЗИ в Киеве, фото 1 - клиника Регенерация

Повноцінне, точне обстеження, онлайн-консультації

Кожен пацієнт проходить повноцінне обстеження (лабораторне, ультразвукове тощо) безпосередньо в клініці. З метою найбільш точної діагностики і експертного незалежного контролю динаміки лікування на базі клініки РЕГЕНЕРАЦІЯ розміщений Інститут еластографії. А для зручності іноземних та іногородніх пацієнтів періодичний контроль стану та динаміки лікування може здійснюватися  шляхом онлайн-консультації.

Персональна схема лікування і високопрофесійний медичний
супровід

Призначення індивідуально скоригованої схеми лікування під пацієнта і високопрофесійний медичний супровід під час лікування забезпечують досягнення бажаного результату. При цьому клініка «РЕГЕНЕРАЦІЯ» дотримується принципу повної відкритості перед пацієнтом і його сім’єю. Саме тому кожному пацієнту надається можливість оцінити результати лікування у європейських лікарів-гепатологів. Незалежний контролінг динаміки лікування проводять й фахівці «Інституту еластографії».

Наукова робота

Попри врятовані життя і успіхи в терапії навіть найскладніших випадків, лікарі клініки «РЕГЕНЕРАЦІЯ» проводять наукові дослідження і продовжують удосконалювати протоколи лікування для ще більш швидкого і комфортного одужання пацієнтів

Адміністрація

Наші лікарі

Вибрати лікаря

Чому нам довіряють?

97%

успішних результатів лікування

235

років досвіду лікування печінки кращих лікарів в одній клініці

1467

вдячних пацієнтів і їх рідних

348

наукових робіт з гепатології

Сертифікати

Відгуки

Усі відгуки

Партнерство, сертифікації, членство

Персональні консультації онлайн

Спеціально для зручності іногородніх та іноземних пацієнтів у клініці РЕГЕНЕРАЦІЯ є можливість отримати онлайн-консультації кращих фахівців в сфері лікування печінки